Predstavte si situáciu, v ktorej niečo, čo ste sú veľmi vášnivý

Autor článku: www.banaby.sk


Nie je divu, že sa povedať, že výchova detí začína s rodičmi.
Predstavte si situáciu, v ktorej niečo, čo ste sú veľmi vášnivý. Napríklad, ak chcete robiť v dome opraviť. A teraz si cez detaily, interiér, nábytok. Čo by ste ako Tapetu, kde si bude klásť na gauč. Chcete bývať v byte svojich snov. A pýtate sa urobiť všetko sami. A tu prichádza niekto útržky animova všetky vaše náčrty, hádže ich do koša a hovorí:
— Urobím to! Budem robiť to oveľa lepšie! Bude dať pohovka, tu, Tapety sú tu taký, a sedíte sami a zvyšok, alebo ešte lepšie postarať sa o to, alebo to. Čo by ste sa cítili? Možno, sklamanie, ktoré žijú v byte svojich snov nebudete musieť. Budete žiť v byte sny NIEKOHO iného. Dosť možno, mal sny príliš, ale ste stále chceli realizovať svoje vlastné.
Tak to robí aj mnoho rodičov, najmä tých, výchova detí predškolského veku. Oni veria, že pre dieťa je potrebné urobiť VŠETKO. Sú povinní uložiť dieťa od všetkých starostí. Majú rozhodnúť sa pre neho všetky ťažkosti. A tak sa potichu a obáv vytvoriť svoj vlastný život, niekedy aj bez toho si to uvedomila.
Chytil som sám sa snaží robiť všetko sám vzal som ju do vyšších skupiny mš. Pamätajte si, že deň prišiel som ako obvykle. Dal som dcéra z domu, viedli do záhrady, posadila sa a začala odstrániť jej šaty, a potom dať na jej oblečenie pre mš, obuté. A v tej chvíli, vo dverách stál chlapec s jeho otcom. Pápež pozdravil učiteľ a povedal: syn:
Maj sa.
A na všetko!!! Preč!!
Tu, ja si myslím, že je to nezodpovedný otec, strčil dieťaťa, opatrovateľ, a kto bude vyzliecť ho? A syn vzal preč jeho oblečenie, visel na batérie, oblečený v macku a šortky, dajte si moje topánky a šiel do skupiny... wow! Tak kto je nezodpovedné? Ukazuje sa, — Ya otec učil jeho dieťa, ktoré chcete zmeniť, a ja som jeho dcéra tvári sama, a prečo? Pretože si myslím, že budem robiť to lepšie a rýchlejšie. Vždy som sa nemôže čakať, že to bude kopať, a to bude nejaký čas trvať.
Prišiel som domov a začal premýšľať, ako vychovávať dieťa tak, aby sa stal nezávislý? Moji rodičia ma naučili, nezávislosť postupne. Strávili celý deň v práci, večer strávený pri stoja v rade v obchode, alebo robiť domáce práce. Moje detstvo padla na ťažké Sovietskeho rokov, keď v obchodoch nebolo nič. A doma sme tiež nemali žiadne výhody. Mama prať oblečenie v ruke, mikrovlnná rúra nebola semis tam nebol. Zahrávať sa so mnou bolo kedysi, chcem — nechcem, byť nezávislý. To je všetko, vzdelávanie detí predškolského veku v čase. Na zadnej strane takýto "výskum" bol nedostatok rodičovskej pozornosti v detstve, chýbali, aj plakať. To všetko príde na redoing všetkých prípadoch, spadnúť dole a spánku. A ráno znova