SM Caen - Lille OSC 0:1

Maïarsko dostihy kôò OverdoseAnwar El Ghazi dwadzieścia minut przed końcem zdobył od jego przeniesienia z Ajax, swojego pierwszego gola w Ligue 1, Lille pomógł przerwać ujemne saldo trzech porażek z rzędu, i ułożone również udanej premierze nowego trenera Franck Passimu. Caen i trzeci nie bramkę i nadal stosować do ogona tabeli.

Passi, były pilot słynnej Marsylii, który został powołany do nowej pozycji w tym tygodniu do Unibet Polska czasowego Patrick Collota, dokonał znacznych zmian w raporcie. Krótko mówiąc, potrzebne do osiągnięcia sukcesu w Normandii, aby jego oddział wycofał sestupovému strefę i wraca do gry od początku w stosunku do poprzedniej rundzie wysłanego Beria Amadou i Benzie.

Nie tylko SMC jest obecnie w kryzysie, nawet przed tym pojedynkiem mu oddychać po obejrzeniu statystyk wzajemnego handlu z tym przeciwnikiem. W ciągu Ligue 1 z nim spadł po raz jedenasty z rzędu! Ostatni cieszyła zwycięstwo w październiku 2007 roku, gdyż tylko trzynaście z LOSC przegrali tylko dwa razy i przywiązany.

Goście powinni w tym spotkaniu więcej z gry, ale podróż punktacji mógł znaleźć. To było to, co gra do przodu jest zaniepokojony, bardziej jak pojedynku z ślepy głuchy. Ponadto, jeśli na nic orzekł Soumaoro po dyskretnym zaskoczeni Santini, w momencie ostatecznego zwycięstwa Lille pewien zakład.

Jeszcze Dogy wreszcie dziesięciu udało się włączyć co najmniej jednego ze swoich sporadycznych szans. Po 69 minut produkowane wielkie pionowe do obrony Benzie do niej, on prowadził słynne El Ghazi, który od granicy pola karnego z jego prawej szedł vyběhnuvšího bramkarz Vercoutreho. Odpowiedź na to Tref szukał domu na próżno.