Získat vzdělání ve velké Británii

Pro mnohé celoživotní sen. Je to pochopitelné, protože v budoucnu žáka nebo studenta s tímto zavazadly znalostí očekává, kariérní růst a vynikající vyhlídky obecně. Ale získat tak prestižní vzdělání muset investovat do tohoto podniku mnoho prostředků a úsilí.
Rodičům, takový nápad, stojí za to obrátit se na odborníky, na mezinárodním trhu si vynikající pověst. Kromě toho, není zbytečné se seznámí se základními předpisy a systémem vzdělávání tohoto nádherného království. Takže předtím, než vaše dítě bude moci dostat do rukou drahocenné diplom, je doporučeno, aby přehlédnout důležité detaily.
Jaké jsou funkce výchovy ve velké Británii
Vzdělávací instituce v Británii mohou mít děti nejen do Školy, ale i školy. Děti mohou navštěvovat školy s 2-5 let v rozvojových třídách pre-school. Základní škola Secondary school trvá od 5 do 11 let. Tak jako království zahrnuje několik jednotlivých regionů, jsou možné drobné odchylky ve věku základní třídy. Vzdělávací instituce ve velké Británii může být počáteční nebo střední vzdělání, nebo dokončení cyklu.
Vzdělávací instituce střední cyklu, se nejčastěji vyskytují multifunkční, včetně sledování zahrnuje technické, gramatické a jiné moderní techniky a programů. Tak, po vyučování na některých školách žáci obdrží certifikát GCSE, který připomíná tuzemský certifikát o střední vzdělávání. Tam jsou takové školy, které po výše uvedených certifikát na další dva roky děti učí a A-level, který lze považovat za protipól .
Jsou navrženy v Anglii a jako učební plány, které vyplývají z ukončení školy po 14 letech zapsat v technické vysoké školy, kde jsou a dostat GCSE. Než se výrazně liší britské školy od všech ostatních, tak je to tím, že téměř všechny fungují podle typu penziony. Navíc, učení je považováno za prestižní a má tisíciletou tradici.
Cizinci, kteří chtějí dát své děti do takové školy, je třeba rezervovat místa předem. Každé takové zařízení má omezený počet míst pro zahraniční občany. Při tomto je jasně sledují, aby zvítězil jeden z národů.
Děti v anglických školách učí poslouchat starší a respektovat učitele. Ale mezi svými vrstevníky žáci vedou debaty, organizovaná demokratická systém komunikace - obecně platí, že vše, co je vlastní britské společnosti.